• Detail firmy

krejčovství Irena Benešová

Základní popis

zakázkové šití oděvů, šití šatů, halenek, kostýmů, svatebních šatů, těhotenských oděvů, XXXL oděvů, divadelní a historické kostýmy. Opravy dámských a pánských oděvů. Šití záclon, závěsů a ložního prádla.

Adresa

Otradovická 735/19
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44340681

Výrobky, činnosti

Šití na zakázku

Kontaktní údaje

E-mail: benesova.irena@seznam.cz
WWW: www.krejcovstvi-benesova.cz/

Kontaktní osoba

Irena Benešová

Telefon: 776 572 184
E-mail: benesova.irena@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Xena Praha s.r.o.

Zabýváme se zakázkovou výrobou pracovního oblečení uniformního typu. Náš sortiment zahrnuje kalhoty, saka, sukně, bundy, košile, trička, kombinézy, pokrývky hlavy, obuv, ale i doplňky, jako jsou kravaty, opasky, ponožky, rukavice, šály, brýle apod. Nabízíme vyšití loga na Vaše oděvy. Katalog produktů naleznete na našich webových stránkách.

DELOR MORAVIA s.r.o. - Zakázkové krejčovství

Zakázkové krejčovství Delor Moravia Brno nabízí dámské a pánské oděvy v té nejvyšší kvalitě. Naše produkty se vyznačují precizním zpracováním, a to i díky módním poradcům, kteří nasbírali bohaté zkušenosti ve špičkových zahraničních salónech. Věříme, že si z naší nabídky vyberte i Vy. Nabízíme rovněž dárkové poukazy na luxusní oděvy z naší dílny.

CADENZA s.r.o.

Společnost CADENZA se zabývá výrobou a prodejem pracovních oděvů. Specializuje se na profesní oděvy pro lékaře a zdravotníky. Produkuje kvalitní pánské i dámské pracovní oděvy - košile, haleny, kalhoty, sukně, šaty mikiny a vesty.