• Detail firmy

KREJČÍ GROUP s.r.o.

Základní popis

správa budov kompletní práce elektro práce voda-topení-plyn čištění odpadů včetně revizí kamerou zámečnické práce veškeré zednické práce střechy revize obchodní činnost autodoprava (Tatra, Atego, Actros) non-stop servis měření a regulace (MaR) malířs

Adresa

Budějovická 846/69
390 02 Tábor

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28122941

Kontaktní údaje

Telefon: +420 381 215 814
Telefon: +420 381 215 825
Mobil: 725 329 843
WWW: www.krejcigroup.cz

Kontaktní osoba

Petr KREJČÍ - Jednatel

Radka Krejčová - Jednatel

Další firmy v oboru

Radek Zavadil - Kovovýroba

Specializujeme se na výrobu komínů, kouřovodů a příslušenství. Kompletní sortiment produktů naleznete v našem e-shopu. V kooperaci vyrábíme svařence na lineárních a rotačních svařovacích automatech.

ELEKTRO - TEL Radislav Homolka

Provádíme protlaky a řízené podvrty pod komunikacemi, kontroly kanalizací kamerou a její čištění. Vyvážíme domovních čističky odpadních vod, septiky, žumpy, ale vyvážíme a čistíme také lapoly. Nabízíme svařování polyetylenových potrubí. Dále provádíme zemní a výkopové práce, instalujeme kabelové přípojky, lokalizujeme poruchy na kabelech. Pracujeme zejména v Českých Budějovicích a jejich okolí.

STŘECHY STRAKONICE

Jsme specialistou na "Střechy na klíč" v regionu jižní Čechy a Šumava. Provádíme veškeré pokrývačské a klempířské práce, zajišťujeme rekonstrukce střech a izolace plochých střech. Při realizacích střech používáme výhradně certifikované materiály. Věnujeme se rovněž půdním vestavbám a instalaci sádrokartonu. Ukázky naší práce naleznete na webových stránkách firmy.