• Detail firmy

Kredito24 Česká republika s.r.o.

Základní popis

Poskytování nebo zprostředkování spotřebitelského úvěru. Poskytujeme malé půjčky ve výši až 12 500 Kč (4500 Kč pro první zákazníky)na dobu až 30 dnů.

Adresa

Gočárova třída 90/69
500 02 Pražské Předměstí

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01561910

Výrobky, činnosti

Finanční služby

Poskytujeme malé půjčky ve výši až 12 500 Kč na dobu až 30 dnů. Kredito24 nabízí jedinečnou flexibilitu výběru, kolik a na jak dlouho budete potřebovat – stačí si půjčit přesnou částku, kterou skutečně potřebujete do další výplaty.

Kontaktní údaje

E-mail: matej@kredito24.cz
WWW: www.kredito24.cz

Kontaktní osoba

Matěj Chodelka

Mobil: +420 774 276 594
E-mail: matej@kredito24.cz

Jakub Škrabánek - Jednatel

Další firmy v oboru

Auto finance s.r.o.

Zajišťujeme krátkodobé i dlouhodobé nebankovní půjčky a hypotéky bez nutnosti dokládání příjmů nebo nahlížení do registru dlužníků. Poskytujeme řešení pro Vaši finanční situaci. Zprostředkováváme nebankovní půjčky a úvěry, americké hypotéky, konsolidaci půjček, rychlé půjčky online i vyplácení exekucí nemovitostí. Nabízíme nízké úrokové sazby a nízké měsíční splátky.

SANZ Group Czech, s.r.o.

Naše společnost se zabývá realitní investiční činností, právními a finančními službami. Nabízíme investice do nemovitostí a podniků, okamžitý výkup nemovitostí za hotové, autorizovaný prodej ložisek, prodej dřevěných pelet a přířezů pro EURO palety. Rovněž nabízíme služby personální agentury, externí právní služby, komplexní odhady nemovitostí a finanční servis při nákupu a prodeji nemovitostí.