• Detail firmy

Krbystyle, s.r.o.

Základní popis

Specializovaná prodejna krbů a kamen nabízí a realizuje krby teplovzdušné, teplovodní i sálavé. Stavby krbů a kamen provádíme po celé ČR. Prodáváme také krbová kamna, krby, krbové vložky, doplňky a komponenty pro Váš krb.

Adresa

Klicperova 3211/10
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28935411

Výrobky, činnosti

Specializovaná prodejna krbů a kamen

Specializovaná prodejna krbů a kamen nabízí a realizuje krby teplovzdušné, teplovodní i sálavé. Stavby krbů a kamen provádíme po celé ČR.

Kontaktní osoba

David Košař - Jednatel

Mobil: +420 725 500 009
E-mail: kosar@krby-style.cz
WWW: www.krby-style.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních švýcarských designových krbů, krbových kamen Attika, moderních zahradních krbů, kachlových kamen, kvalitních krbových vložek Rüegg, plynových krbů, kachlových kuchyňských sporáků a keramických kachlí. Vytvoříme pro Vás návrh krbu a zrealizujeme jeho výrobu. Dodáváme krby teplovzdušné, sálavé, hypokaustové s ohřevem vody teplovodními výměníky přímými i nepřímými.

Miroslav Suchý

Nabízíme prodej a servis chladící techniky, tepelných čerpadel a velkokuchyňského zařízení.

PERAX spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou investičních celků včetně návrhu technického řešení, vypracování projektové dokumentace až po samotnou realizaci. Dodáváme průmyslové chladicí stanice, filtrační stanice vody, čerpací stanice vody, výměníkové stanice vody, chemické úpravny vody, potrubní rozvody apod.