• Detail firmy

Krby-Kamenictví Pokorný

Základní popis

Stavba krbu na klíč včetně 3D návrhu zdarma,e-shop na krbové příslušenství, kamenosochařské a restaurátorské práce v kameni pro památkové objekty,(ostění, římsy, sloupy, schodiště, balustrády, portály, dlažby, pomníky, apod.)Vlastníme povolení MKČR.

Adresa

M.Majerové 10
405 02 Děčín VI - Letná

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67222293

Výrobky, činnosti

Stavba krbu na klíč včetně 3D návrhu zdarma

Stavba krbu na klíč včetně 3D návrhu zdarma,e-shop na krbové příslušenství, kamenosochařské a restaurátorské práce v kameni pro památkové objekty,(ost

Kontaktní údaje

Fax: 412 151 031
E-mail: kamenictvi@kamenictvipokorny.cz
WWW: www.kamenictvipokorny.cz

Kontaktní osoba

Robert Pokorný - Majitel

Telefon: 604 814 420
E-mail: kamenictvi@kamenictvipokorny.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LCD spol. s r.o.

Prodáváme stavební, instalatérské a topenářské materiály. Nabízíme stavební, instalatérské a topenářské práce. Provádíme rekonstrukce koupelen a pokládáme plovoucí podlahy. Od roku 1995 zajišťujeme logistické a obchodní služby pro obchodní firmu v Rize. Provozujeme prodejnu se stavebninami ve Varnsdorfu.

Klimatizace a tepelná čerpadla J. JELÍNEK, s.r.o.

Specializujeme se na dodávky, montáž a servis klimatizace a tepelných čerpadel. Realizujeme rovněž solární systémy a poskytujeme služby v oblasti řešení systému TUV.

ZKM Praha s.r.o.

Specializujeme se na technické zařízení budov, vytápění, klimatizaci, vzduchotechniku, vodu, plyn, regulaci. Zajistíme projekci, dodávku, montáž a záruční i pozáruční servis. V nabídce máme tepelná čerpadla, solární kolektory, podlahové vytápění Rehau a další. Dodáme projektovou dokumentaci pro všechny stupně stavebního řízení.