• Detail firmy

Krby Dvořák kamnářství

Základní popis

Stavíme a projektujeme krby otevřené, teplovzdušné, teplovodní, akumulační, dále kachlová kamna, pece, zahradní krby, udírny, grily a pizzerie. Dodáváme krbové vložky a kamna. Provádíme kominické práce a stavíme třísložkové nerezové komíny.

Adresa

Na Spořilově 129
250 75 Nový Vestec

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45879061
DIČ:  CZ7405130051
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Krby Dvořák kamnářství

- stavíme a projektujeme krby otevřené, teplovzdušné, teplovodní, akumulační, dále kachlová kamna, pece, zahradní krby, udírny a pizzerie

Kontaktní údaje

Telefon: +420 326 991 506
Fax: +420 326 991 506
E-mail: dvorakkrby@seznam.cz
WWW: www.krbydvorak.cz

Kontaktní osoba

Václav Dvořák - Majitel

Mobil: +420 603 251 529
Další firmy v oboru

TZB Kladno s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti technického zařízení budov (TZB), a to od návrhu a vypracování projektové dokumentace, přes technickou podporu, až po stavební dozor. Součástí služeb je i zajištění výběrového řízení na dodavatele stavby. Činnost naši společnosti je zaměřena na zdravotechniku, rozvody plynu, kanalizace a vody, vytápění, větrání a vzduchotechniku, klimatizaci a chlazení, MaR.

HÁJEK TOMÁŠ

Provádíme komplexní stavební práce. Nabízíme zajištění výstavby rodinných domů, renovace, rekonstrukce, malířské práce, sádrokartonářské práce, zateplování fasád, realizaci obkladů a dlažeb a mnoho dalšího.

Vladimír Polcar

Naše Kuchyňské a interiérové studio dodává kuchyně a nábytek na míru. Zajistíme komplexní služby, od 3D návrhu, přes dodávku, až po montáž kuchyně či nábytku. Součástí poskytovaných služeb je také zaškolení obsluhy kuchyně a montáž spotřebičů. Zabýváme se rovněž prodejem krbových kamen, litinových kotlů a sporáků. Jsme autorizovaným prodejcem zn. INFINI, TEKA, KUPPERSBUSCH, PLAMEN, INTERNATIONAL.