• Detail firmy

Kratochvíl Jaroslav

Základní popis

Rodinná farma Jaroslav Kratochvíl, která se zabývá pěstováním a prodejem sadby květin a zeleniny, růží, ovocných stromků a dalších.

Adresa

Přerov nad Labem 94
289 16 Přerov nad Labem

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13289161

Výrobky, činnosti

Pěstování

Kontaktní údaje

E-mail: zahradnictvi@rodinna-farma.cz
WWW: www.rodinna-farma.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Kratochvíl - Majitel

Mobil: +420 603 246 630
Mobil: +420 603 539 130

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Zabýváme se službami v oblasti provozní správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a údržby zeleně. Provádíme generální úklidy, údržbu venkovních ploch, úklid bytových domů, služby průmyslového úklidu, generální úklid po stavbě, údržbu a zakládání zeleně, ostrahu objektů, dodávku hygienického servisu, realizaci hotelového servisu, deratizaci, dezinsekci, dezinfekci a mnoho dalšího.

Lenka Horňáková

Zhotovíme vazbu květin dle Vašich přání a požadavků, aranžujeme květiny pro ženy, pro muže i pro děti. Vytváříme květinové dekorace na stůl, dveře i dekorace celých interiérů. Nabízíme široký výběr hrnkových květin, smuteční a svatební kytice. V nabídce máme i sezónní zboží - adventní věnce, vánoční a velikonoční výzdobu. Zabalíme dárky a dárkové koše a nově Vám květiny i dovezeme.

Martin Molnár

Zabýváme se velkoobchodním prodejem řezaných a hrnkových květin dovážených z Holandska. Zde nakupujeme na burze květiny z celého světa. Květiny po převozu ošetříme a uložíme do chladicích boxů se stálou teplotou, čímž je zajištěna jejich prvotřídní kvalita. Naši prodejnu naleznete ve Velkotržnici Lipence, v hale č. 27, kde si můžete vybrat z široké nabídky květin za bezkonkurenční ceny.