• Detail firmy

KRATOCHSTAV s.r.o.

Základní popis

Zajišťuje výstavbu a rekonstrukce bytových domů jak pro soukromý, tak i pro veřejný sektor. Provádí výstavbu a rekonstrukce škol, obchodních center.

Adresa

Dolní Domaslavice 54
739 38 Dolní Domaslavice

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27860272
DIČ:  CZ27860272
Rok založení:  2008
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavby - průmyslové

Realizování průmyslových staveb, rekonstrukcí výrobních a skladovacích objektů, výstavba nových ocelových hal , rekonstrukce, atd.

Kontaktní údaje

E-mail: kratochstav@seznam.cz

Kontaktní osoba

Lubomír Kratochvíl - Jednatel

Mobil: +420 774 888 872
E-mail: kratochstav@seznam.cz
Další firmy v oboru

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.

TIMO profistavby, s.r.o.

Specializujeme se na realizace pozemních staveb na klíč. Nabízíme revitalizace a zateplování domů, suché výstavby, omítek a dřevostaveb. Zajišťujeme dodávky a montáže oken.