• Detail firmy

Krásné zážitky s.r.o

Základní popis

Prodej zážitků, zájezdů a dárků. Nabízíme jízdu ve formuli, let balonem, offroad, pivní lázně, jízdu tankem, čtyřkolky, řídit vrtulník nebo letadlo, sněžný skútr, lokomotivu, buldozer nebo si dát thajskou masáž.

Adresa

Nová 252
533 52 Srch

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28804724

Výrobky, činnosti

Dárkové zboží

Zážitkové dárky od firmy Krásné zážitky s.r.o. udělají radost každému, kdo má chuť prožít něco zajímavého, nezapomenutelného a výjimečného

Kontaktní údaje

E-mail: info@krasnezazitky.cz
WWW: www.krasnezazitky.cz

Kontaktní osoba

Václav Rybyšár - Jednatel

Mobil: +420 776 022 850
Další firmy v oboru

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

DÁREČKOV PLZEŇ.cz - JIŘÍ VILÉM

Nabízíme prodej dárkových košíků a kazet, kávy, čaje, vína, čokolády, polštářů, plyšových hraček, hrnečků, her pro dospělé a mnoho dalších originálních dárků. Zajišťujeme balící službu.

LAMA STONE s.r.o.

Specializujeme se na laserové gravírování a řezání organických materiálů. Realizujeme gravírování do dřeva, laserové gravírování kovů, laserové gravírování plastů, laserové gravírování kůže, řezání papíru laserem a gravírování skla laserem. Zabezpečujeme 3D obrábění laserem v kusové nebo sériové výrobě.