• Detail firmy

Krannich Solar s.r.o.

Základní popis

Zajišťuje kompletní dodávky komponent pro fotovoltaické elektrárny. Nabízíme solární panely, střídače, konstrukce i kabeláže pro fotovoitacké elektrárny.

Adresa

Škrobárenská 485/14
617 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29183766

Výrobky, činnosti

solární panely

Kontaktní údaje

Telefon: +420 511 120 891
Fax: +420 511 120 899
E-mail: info@cz.krannich-solar.com
WWW: www.krannich-solar.com

Kontaktní osoba

Ing. Radim Havelka - Jednatel

Stanislav Oriabinec

Mobil: +421 911 775 470
E-mail: s.oriabinec@cz.krannich-solar.com
Další firmy v oboru

BANETEL s.r.o.

Realizujeme výstavbu telekomunikačních sítí, instalujeme technologie 2G a 3G a zajišťujeme jejich servis a údržbu. Stavíme rovněž fotovoltaické elektrárny na klíč. Vyrábíme a montujeme ocelové konstrukce, navrhujeme a instalujeme ostrovní systémy, které nacházejí využití tam, kde není možnost připojení do elektrorozvodné sítě.

HORA ENERGY , s.r.o.

Společnost HORA ENERGY, s.r.o. se věnuje návrhu a realizaci úsporného osvětlení pro administrativní prostory, průmyslové a řemeslné prostory, skladovací prostory, obchodní prostory, prostory pro sportovní aktivity a venkovní osvětlení budov a kuminikací. Naše služby: Tvorba světelných projektů Výpočet návratnosti investice v závislosti na úspoře elektrické energie dodávka a montáž svítidel

Jan Seidl

Zajišťujeme komplexní služby v oboru topení - voda - plyn na celém území Brna a v jeho okolí. Mimo instalatérských, topenářských a plynařských prací instalujeme tepelná čerpadla a zabezpečujeme havarijní servis na zavolání.