• Detail firmy

KrampeHarex CZ s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej ocelových i polypropylenových vláken pro použití do betonových, maltových, omítkových a potěrových směsí.

Adresa

Osvobození 234
664 81 Ostrovačice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26284928

Výrobky, činnosti

Ocelové vlákna

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 247 773
Fax: +420 541 247 817
E-mail: info@krampe.cz
WWW: www.krampe.com

Kontaktní osoba

Zuzana Mehlhornová - Prokurista

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. Jiří KOTAČA - Želex

Zabýváme se prodejem speciálních materiálů a materiálů pro železobetonové konstrukce, stavební chemie, materiálem pro kotvení zdiva, výztuže zdiva, plastových a ocelových distančních prvků. Nabízíme nanotechnologie pro betony.

ThermoLUX a.s. - polykarbonátové a plastové desky

Jsme dodavatelem polykarbonátů, plexiskla, PVC desek a ostatních plastů prvotřídní kvality. Zajišťujeme stavební materiály pro prosklení, zastřešení, interiérové příčky, podhledy, protihlukové stěny, světelnou reklamu, sítotisk, digitální tisk, displeje, bannery, světelná označení, výstavní a prodejní systémy apod. Nabízíme také nejrůznější služby v oblasti úpravy plastových materiálů.

STYL 2000 s.r.o.

Naše společnost již více než 25 let zajišťuje dodávky a instalace zavěšených provětrávaných fasádních plášťů a dodávky obkladů a dlažeb. Nabízíme široký sortiment stavební keramiky, obkladů, dlažeb (včetně slepeckých dlažeb), mozaiky a výrobků z gumového recyklátu. Pro kompletní nabídku navštivte náš e-shop a vyberte si, co potřebujete. Těšíme se na Vaši návštěvu.