• Detail firmy

KRÁLOVOPOLSKÁ STRESS ANALYSIS GROUP, s.r.o.

Základní popis

Provádění pevnostních výpočtů tlakových nádob, aparátů, nádrží, potrubních systémů a ocelových konstrukcí. Nabídka projekčních a konstrukčních prací

Adresa

Okružní 875/19a
638 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26259681

Výrobky, činnosti

Technické a oborové poradenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 532 149 815
E-mail: sag@kpsag.cz
WWW: www.kpsag.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jaromír Svoboda, CSc. - Jednatel

Telefon: +420 532 149 813
Další firmy v oboru

Ing. Tomáš Vůjta

Zabýváme se obchodní činností v oblasti IT. Poskytujeme servis PC a periferií, internetové služby, proaktivní provozní podporu IT, poradenské a konzultační služby.

Ing. Hana Pyšná, DiS.

Naše daňová a účetní kancelář v Brně již více než 10 let poskytuje profesionální služby v oblasti daňového, ekonomického a podnikatelského poradenství, účetnictví, daní a mezd, a to jak právnickým, tak i fyzickým osobám. Zaměřujeme se především na malé a střední podnikatele. Zajišťujeme rovněž audity a zastupování klientů na úřadech. Hovoříme česky, anglicky a německy.

DETEKTA s. r. o.

Specializujeme se na autorizované měření emisí. Poskytujeme ekologické poradenství. Realizujeme audity zdrojů znečišťování ovzduší, rozptylové studie, vypočítání poplatků za znečišťování ovzduší, ekologické odborné posudky apod. Zajišťujeme měření emisí, měření imisí, měření hlučnosti, ekologizace kotlů, seřízení plynových hořáků, měření a analýzu škodlivých látek.