• Detail firmy

KRÁL PM CENTRUM s.r.o.

Základní popis

Provádíme zemní práce traktorbagrem, minibagrem, smykovým nakladačem a práce autojeřábem. Provozujeme půjčovnu lešení a kontejnerovou autodopravu.

Adresa

Chebská 79/23
322 00 Plzeň - Křimice

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25220799
DIČ:  CZ25220799

Výrobky, činnosti

Stavby, stavebniny, TZB, ubytování

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 823 622
Mobil: +420 721 641 124
E-mail: kral.pmcentrum@volny.cz
WWW: www.kralpmcentrum.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Král - Jednatel

Další firmy v oboru

Pošar František - STAVOGIPS

Naše společnost se věnuje doplňkovým stavebním pracím na zakázku. Zajišťujeme montáž suchých staveb, kompletní půdní vestavby ze sádrokartonu, montáž kazetových podhledů firmy AMF, montáž tepelné izolace KNAUF, ISOVER a malířské práce.

MONTGIPS

Dodáváme lamelové plastové fasádní systémy a zvukově izolační desky Wolf pro odhlučnění stěn. Realizujeme protipožární nástřiky pro ocelové a betonové konstrukce i aplikace foukaných izolací. Zaměřujeme se na montáže sádrokartonů a montáže plastových fasádních systémů.

Bohumil Novohradský - STAVITEL

Specializací společnosti je výstavba komunikací a zpevněných ploch, kanalizací a vodovodů, vodních nádrží a ČOV. Realizujeme rovněž základy pro RD a oplocení. Provádíme zemní práce včetně terénních úprav, demolice a v neposlední řadě zajišťujeme i prodej a dovoz stavebních materiálů. Našim zákazníkům garantujeme kvalitně odvedenou práci, dodržení dohodnutých termínů a korektní jednání.