• Detail firmy

KRÁL INTERIER CZ, s.r.o.

Základní popis

Naše firma se zabývá návrhy, výrobou a následnou montáží atypického nábytku a interierového vybavení pro hotelové pokoje, restaurace, bary a dále kanceláře, provozovny - prostě prostory, které je nutné vybavit nábytkem na míru.

Adresa

Lipová 159
250 68 Husinec

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27402100
DIČ:  CZ27402100
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Komerční nábytek

Kontaktní údaje

Telefon: +420 220 941 518
E-mail: interier@kralinterier.cz
WWW: www.kralinterier.cz

Kontaktní osoba

Anna Lesková, DiS - Jednatel

Mobil: +420 724 347 888
E-mail: interier@kralinterier.cz
Další firmy v oboru

František Zeman

Zabýváme se výrobou barokního intarzovaného nábytku na zakázku. Vyrábíme repliky starožitného nábytku, opravujeme a renovujeme komody, skříně, truhly, stoly, židle apod. Další naší činností je výroba pouzder na doutníky. Ukázky naší práce naleznete na stránkách firmy, v sekci Prezentace. Neváhejte nás navštívit!

AZ VLAŠIM spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá truhlářskou výrobou. Vyrábíme okna, dveře, schodiště, podlahy a nábytek, i atypický. Na zakázku vyrobíme kuchyně, postele, vestavné skříně, komody apod. Dodáváme interiérové truhlářské prvky pro firmy a investory, a to jak české, tak i zahraniční. Náš tým tvoří zruční truhláři s bohatými zkušenostmi v oboru - garantujeme Vám kvalitně a včas odvedenou práci.

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.