• Detail firmy

Kpsystem, s.r.o.

Základní popis

Tvorba softwarových aplikací pro operační systém Windows. Správa a údržba softwarového vybavení. Tvorba internetových prezentací. Implementace internetových obchodů. Serverhostingové služby, Webhosting.

Adresa

Mšenská 4011/15
466 04 Mšeno nad Nisou

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28705971

Výrobky, činnosti

Zabezpečovací technika

kamerové systémy se správou přes webové rozhraní nebo lokálně nahrávané. Supportu k těmto systémům.

Kontaktní osoba

Gabriela Karbanová - Jednatel

Mobil: +420 736 670 219
E-mail: gabriela.karbanova@kpsystem.cz

Daniel Karban

Telefon: +420 484 840 759
Mobil: +420 604 215 868
E-mail: daniel.karban@kpsystem.cz
Další firmy v oboru

Filip Friedman

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže plynovodů, vodovodů, odpadů a elektrorozvodů. Zajistíme pro Vás výměny vodoměrů, baterií, WC, elektrických ohřívačů vody či plynových spotřebičů a veškeré zednické práce. Zajišťujme revize plynovodů, kouřovodů a elektroinstalací. Naše služby poskytujeme v Libereckém a Středočeském kraji a v Praze.

SLF s.r.o.

Zajišťujeme veškeré zámečnické práce. Zabýváme se kovoobráběním a strojírenskou výrobou. Provádíme elektroinstalace - rozvody, instalace a opravy elektrických strojů, revize vyhrazených elektrických zařízení.

WOIT s.r.o.

Zabýváme se prodejem počítačů. Poskytujeme IT služby, webdesign a grafické práce. Naučíme Vás efektivně využívat aplikace od společnosti Google - google apps. Věnujeme se internetovému prodeji náplní a tonerů, čistících prostředků či personálních počítačů. Specializujeme se na grafické práce - grafické návrhy statických nebo animovaných bannerů.