• Detail firmy

KP VALVES s. r. o.

Základní popis

Společnost nabízí komplexní služby v oboru průmyslových armatur. Nabídne nejvhodnější řešení s optimální funkcí a výkonem za přijatelnou cenu od nejrůznějších domácích i zahraničních výrobců průmyslových armatur.

Adresa

U Tonasa 172/2
403 31 Neštěmice

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27357261
DIČ:  CZ27357261
Rok založení:  2008
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- prodej a servis armatur - pojistných, redukčních, regulačních, uzavíracích ventilů, odvaděčů kondenzátu, filtry, průtržné membrány, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 867 494
Fax: +420 474 548 888
E-mail: kpvalves@seznam.cz
E-mail: info@kpvalves.cz
WWW: www.kpvalves.cz

Kontaktní osoba

Ing. Dušan Petráček - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PRŮMSTAV ŠTĚTÍ, a.s.

Provádíme veškeré stavební práce pro průmyslové stavby, pro stavby občanské vybavenosti i pro bydlení. Vyrábíme beton. Zajišťujeme tesařské, zámečnické a železářské práce. Působíme v regionech Litoměřice a Mělník.

Jaroslav Silber

Nabízíme lesní a zahradní techniku od nejkvalitnějších mezinárodních výrobců. Prodáváme vše od sekaček, drtičů, vysavačů až po traktory. Na prodejně naleznete i pracovní oděvy, ochranné pomůcky a náhradní díly. S nákupem každého stroje či výrobku poskytujeme záruční i pozáruční servis, v některých případech také od jiných výrobců. Snažíme se dělat vše pro spokojenost zákazníka.

BUCHEN EKOSERVIS s.r.o.

Specializujeme se na průmyslové čištění. Provádíme sanace betonových a jiných zpevněných ploch. Poskytujeme rovněž služby v oblasti manipulace a nakládání s odpady včetně nebezpečných odpadů. Zajišťujeme likvidace ekologických havárií. Součástí našich služeb je i servis chemických zařízení.