• Detail firmy

KP servis Most s.r.o.

Základní popis

Společnost zajišťuje facility management, údržbu technického zařízení budov, stavební, instalatérské, topenářské a zámečnické práce.

Adresa

Hradní 147
435 02 Most

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28692811

Výrobky, činnosti

instalatérské, topenářské a zámečnické práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 779 606
E-mail: kpservismost@seznam.cz
WWW: www.kpservismost.cz

Kontaktní osoba

Pavel Krajovský - Jednatel

Další firmy v oboru

LCD spol. s r.o.

Prodáváme stavební, instalatérské a topenářské materiály. Nabízíme stavební, instalatérské a topenářské práce. Provádíme rekonstrukce koupelen a pokládáme plovoucí podlahy. Od roku 1995 zajišťujeme logistické a obchodní služby pro obchodní firmu v Rize. Provozujeme prodejnu se stavebninami ve Varnsdorfu.

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

FISH-COM CZ, s.r.o.

Zabýváme se prodejem a montáží stínící techniky jako jsou žaluzie, rolety, markýzy a garnýže. Poskytujeme služby v oblasti instalatérství. Zajišťujeme prodej, pronájem a koupi nemovitostí včetně poradenské činnosti v oblasti realit. Součástí našeho podnikání je i projektová kancelář.