• Detail firmy

Kožešnictví Letná s.r.o.

Základní popis

Společnost je kožešnictvím, která provádí výrobu, opravy, čištění kožešinových i velurových výrobků. Dále provozuje komisní prodej.

Adresa

Milady Horákové 532/26
170 00 Praha 7 - Holešovice

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27882501
Rok založení:  2000
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- výroba, prodej a opravy kožených oděvů, velurových a kožešinových výrobků, odborné čištění a úschova, doplňkový prodej kožené galanterie (aktovky, kabelky, peněženky, opasky, atd.). BAZAR - kožených a kožešinových oděvů, komisní prodej zboží, atd

Kontaktní údaje

Telefon: +420 233 375 402
Mobil: +420 777 075 402
Fax: +420 233 376 200
E-mail: kozesnictvi@kozesnictvi.cz
WWW: www.kozesnictvi.cz

Kontaktní osoba

Jana Vlčková - Jednatel

Další firmy v oboru

VÝROBA OPASKŮ - Ing. Zdeněk Korbel

Zakázková kožedělná výroba.Nabízíme výrobu kožených opasků, obojků ,pouzder ,peněženek i kožených doplňků. Provádíme opravy obuvi a kožené galanterie.

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.

Michaela Jeklová - Krejčovství

Nabízíme zakázkové šití látkových i kožených věcí a provádění oprav oděvů i kožených. Šijeme halenky, sukně kostýmy, šaty, kalhoty, bundy, kabáty, společenské a svatební šaty, kabelky a jiné doplňky na Vaše přání. Navrhujeme a vyrábíme střihy dle Vašich přání.