• Detail firmy

KOVRALEX s.r.o.

Základní popis

Společnost se zabývá výrobou produktů z kovu a nerezu technologií CNC zpracování plechů a klasickou kovovýrobou. Provádí i povrchovou úpravu kovů lakováním práškovou technologií - komaxit. Do nabízeného sortimentu patří poštovní schránky, dveře...

Adresa

Garážní 168
735 32 Rychvald

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28602498

Výrobky, činnosti

Kovovýroba

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 511 812
Mobil: +420 730 154 211
E-mail: kovralex@kovralex.cz
WWW: www.kovralex.cz

Kontaktní osoba

Radim Šleis

Mobil: +420 730 154 212
E-mail: lak@kovralex.cz

Šárka Bakalářová - Jednatel

Mobil: +420 730 154 210
E-mail: vedeni@kovralex.cz
Další firmy v oboru

Mi-Tec CZ s.r.o.

Zabýváme se výrobou ocelových konstrukcí, pásových dopravníků, ocelových sil a ocelových zásobníků apod. Zajišťujeme kompletní návrh aspirační sítě. Dodáváme zařízení pro sušení sypkých materiálů. Provádíme zemní, výkopové, svahové a montážní práce. Poskytujeme pronájem vysokozdvižné pracovní plošiny či bagru.

KOVOOBRÁBĚNÍ - STANISLAV JANČA

Specializujeme se na kovoobrábění. Provádíme soustružnické práce, frézování drobných dílů, obrábění kovů, drobné zámečnické práce a další.

ELOM s.r.o.

Provádíme elektroinstalační práce na zakázku od montáže, servisu, oprav až po pravidelné revize. Nabízíme elektromontážní práce, montáže a revize hromosvodů, silnoproudé instalace, instalace nízkého napětí, zkoušky elektrických zařízení, montáž elektrického vytápění apod. Zajišťujeme také montáže sádrokartonu do interiérů.