• Detail firmy

KOVOVÝROBA SLAVÍK s.r.o

Základní popis

Výroba pracovních nástrojů a nářadí. Nabídka lopat, rýčů, hrábí a hrabadel, motyk, krumpáčů, drobného zahradního nářadí, spon, klínků, skob, kramlí ne

Adresa

Záboří 103
387 34 Záboří

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28128133

Výrobky, činnosti

Výroba pracovních nástrojů a nářadí.

Výroba pracovních nástrojů a nářadí. Nabídka lopat, rýčů, hrábí a hrabadel, motyk, krumpáčů, drobného zahradního nářadí, spon, klínků, skob, kramlí nebo násad.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 383 494 293
E-mail: firma@kovovyrobaslavik.com
WWW: www.kovovyrobaslavik.com

Kontaktní osoba

Zbyněk Šmíd - Jednatel

Ing. Miroslav Lang - Obchodní ředitel

Mobil: +420 725 423 500

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Libor Musil

Věnujeme se prodeji detektorů kovů a jejich příslušenství. Nabízíme detektory kovů pro amatéry i specialisty v různých cenových hladinách. Poskytujeme komplexní servis včetně zaškolení do obsluhy jednotlivých zařízení v terénu. Provozujeme zavedený e-shop a kamennou provozovnu v Českém Rudolci.

Stavebniny FILÍPKOVÁ

Zabýváme se prodejem stavebního materiálu. Nabízíme veškerý stavební materiál včetně stavební chemie, hutní materiál, střešní krytiny a komíny, venkovní dlažby, nářadí a instalatérské potřeby. Neváhejte nás navštívit a vyberte si z našeho širokého sortimentu to, co pro Vaši stavbu potřebujete. Těšíme se na Vaši návštěvu v naší prodejně ve Veselí nad Lužnicí.

DK TRADE s.r.o.

Specializujeme se na vše, co nějak souvisí s péčí o exteriérové i interiérové výrobky ze dřeva. Nabízíme potřeby k jejich ošetřování, údržbě i natírání a samozřejmostí je také fundovaný poradenský servis. Dodáváme laky, lazury, mořidla, brusný materiál (kotouče, pásy, lamely), lepidla (dispersní, epoxidové, polyuretanové, vteřinové) aj. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách.