• Detail firmy

Jan Všetečka

Základní popis

Repase historických svítidel konzole divadelní rekvizity, stojany krbové nářadí nárožníky mřížky kryty topení kobercové tyče svítidla opravy ověskových lustrů rytecké práce zámečnické práce

Adresa

V úžlabině 2055/16
101 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48018651

Výrobky, činnosti

Pasířství Svařování Kovovýroba

Kontaktní údaje

E-mail: jv.design@seznam.cz
WWW: www.jv-design.webnode.cz

Kontaktní osoba

Jan Všetečka

Telefon: +420 608 025 185
E-mail: jv.design@seznam.cz
Další firmy v oboru

Derpal Logistic s.r.o.

Zabýváme se obchodem s dřevěnými paletami, gitterboxy, kovovými obaly, včetně zajištění jejich oprav již od roku 1994. Pro poskytnutí kvalitního 24 hodinového servisu zajišťujeme dopravu 5-ti nákladními soupravami s minimální kapacitou 756 kusů palet. Měsíčně zobchodujeme 80 000 kusů palet. Naše výrobky je možné tepelně ošetřit ochranou HT nebo sušit na požadovanou vlhkost.

Mužík a syn, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž ocelových konstrukcí, výtahových šachet, jeřábových drah, vodních atrakcí a tobogánů, drobných zámečnických výrobků, zábradlí apod. Provádíme revitalizace panelových domů.

GREIF - AKUSTIKA, s.r.o.

Zabýváme se měřením hluku a akustickými studiemi pro firmy i fyzické osoby. Nabízíme výrobu a dodávku akustických zástěn, tlumičů hluku, akustických krytů, protihlukových dveří, tlumičů odfuku a mnoho dalšího. Nabízíme realizaci protihlukového opatření na klíč. Poskytujeme profesionální konzultace v oblasti měření a snižování hluku.