• Detail firmy

KOVOS ST s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se obráběním kovů, soustružením, frézováním, broušením, vrtáním či 3D měřením. Jsme vybaveni klasickými i CNC stroji.

Adresa

Řepice 123
386 01 Řepice

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63250446

Výrobky, činnosti

Provádění úprav kovů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 383 324 723
WWW: www.kovosst.cz

Kontaktní osoba

Ing. Václav Zeman - Jednatel

Mobil: +420 602 409 363
E-mail: v.zeman@kovosst.cz
Další firmy v oboru

KALDO s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba valníkových a skříňových nástaveb pro vozidla a přívěsy všech hmotností. Vyrábíme rovněž kontejnery a nosiče kontejnerů. Zajišťujeme instalace hydraulických nakládacích jeřábů a nosičů kontejnerů jiných výrobců. Součástí poskytovaných služeb je i zámečnická výroba a autodoprava. Více informací o naší činnosti naleznete na webových stránkách firmy.

"ZETA-SERVIS Strážkovice s.r.o."

Specializujeme se na opravy a servis zemědělské techniky, opravujeme závěsné nářadí, přívěsy, rozmetadla, vleky, sekačky i traktory. Dále se zabýváme zámečnictvím, také stavebním zámečnictvím dle výkresové dokumentace, výrobou branek, vrat a schodů. Nabízíme zakázkovou kovovýrobou dle požadavků a přání zákazníka, svařování libovolných ocelových profilů, lisování, rovnání a další služby.

Jihočeská strojírenská s.r.o.

Zabýváme se strojírenskou výrobou a kovovýrobou. Mezi naše hlavní činnosti patří sériová výroba kovových součástek, rotační obrábění a soustružení. Naše součástky vyrábíme převážně do kávovarů a pro automobilový průmysl. Spolupracujeme s českými firmami, velkou část našeho obratu však tvoří export součástek do zahraničí, převážně do Švýcarska.