• Detail firmy

Boris Sýkora

Základní popis

Naše firma se zabývá kovoobráběcími prácemi. Naší činností je frézování na frézce WH10NC s řízením NS260 cnc. Stroj je vhodný pro kusovou i sériovou výrobu pro obrobky cca 1200 kg. Vrtání otvorů s přesností 0,01 mm.

Adresa

Petrovských 290/12
724 00 Ostrava - Nová Bělá

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  44778759

Výrobky, činnosti

Kovoobráběčské práce

Kontaktní osoba

Boris Sýkora - Majitel

Mobil: +420 777 002 635
E-mail: borisss@seznam.cz
WWW: www.kovosykora.websnadno.cz/Kontakt.html
Další firmy v oboru

LASON CZ s.r.o.

Specializujeme se na povrchovou a antikorozní ochranu kovů. Realizujeme metalizování, suché a mokré tryskání, žárové zinkování kovů, průmyslové a protipožární nátěry konstrukcí, nástřik kovů hliníkem, mechanické očištění kovů od rzi i mobilní tryskání kovů. Pro ukázku našich referencí navštivte naše webové stránky.

J&S Fuljer s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti CNC obrábění kovů a jiných materiálů prostřednictví moderní strojní technologie. Zajišťujeme CNC frézování, svařování kovů, CNC soustružení, CNC vrtání, řezání kovů apod. Především se specializujeme na výrobu strojních součástí na zakázku. Realizujeme také povrchovou úpravu kovů - galvanické pokovování, eloxování, lakování, kalení, leštění, vakuové kalení aj.

AK 1324 s.r.o.

Jsme velkoobchod a maloobchod s nerezovým hutním materiálem. Provádíme výpalky plazmou až do tloušťky 100 mm. Nabízíme nerezové plechy, trubky, kulatiny, jekly, profily. Kovoobrábění menších a středních podsestav na WD 160, WD 130, W9.