• Detail firmy

Kovomont Přerov, spol. s r.o.

Základní popis

Jsme firma zabývající se zakázkovou strojírenskou výrobou. A naším hlavním výrobním programem je výroba pružných spojek VPS a BKN.

Adresa

Olomoucká 459/48
751 24 Přerov II - Předmostí

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44739745

Výrobky, činnosti

Zabýváme se kovovýrobou.

Zabýváme se kovovýrobou.

Kontaktní údaje

WWW: www.kovomontprerov.cz

Kontaktní osoba

Aleš Viznar - Jednatel

Telefon: +420 581 211 322
Mobil: +420 603 510 452
E-mail: kovomontprerov@seznam.cz
Další firmy v oboru

OKENTĚS Slovakia, s.r.o.

Zajišťujeme pro slovenský trh dodávky těsnících prvků od 14 zahraničních renomovaných výrobců pro výrobce oken, dveří a řemeslná obchody. Vyžádejte si zdarma kompletní nabídku - katalog nebo nás navštivte v našich pobočkách.

FERRUM s.r.o.

Zabýváme se prodejem hutních materiálů, výrobou ocelových roštů a schodnic, zámečnickou výrobou, ekologickou likvidací autovraků, kovošrotem. Prodáváme náhradní díly z autovraků. Zajišťujeme výrobu na ohraňovacím lisu, pálení laserem a plazmou, ohýbání profilů, armování betonářské oceli, pivních setů. Realizujeme autodopravu a práce autojeřábem a přívěsnou pracovní plošinou.

RESKO TACHOV s.r.o.

Jako velkoobchodní firma Vám nabízíme veškerý sortiment profilů. Na výběr máte z přechodových a schodových profilů různého materiálu (hliník, mosaz, ocel), schodišťových tyčí, dveřních zarážek, vrutů, příslušenství pro odborné položení podlahovin a mnoho dalšího. Není-li zboží k dispozici, rádi ho pro Vás objednáme. Snažíme se zákazníkům poskytnout ten nejlepší servis.