Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

KOVOINOX s.r.o.

Základní popis

Naše firma se specializuje na výrobu a dodávky kovových výrobků a zbožípro české i zahraniční zákazníky. Zhotovujeme nerezové zábradlí, brány, vrata, ploty, dveře, pohony bran, vrat, kovové polotovary, skleněné systémy, lepidla VARYBOND, hutní materiál, dekorace, nářadí a pomůcky, poštovní schránky a množství dalších. Máme bohaté zkušenosti a naše výrobky se pyšní kvalitou a příznivou cenou.

Výrobky, činnosti

Nerezové zábradlí
Specializujeme se na kovovýrobu. Mezi náš sortiment patří nerezové zábradlí, které lze použít k balkonům, schodištím, galeriím, francouzským oknům a dalším. Nabízíme různé sady nerezového zábradlí, madla na zeď a množství komponentů.

Brány, vrata, ploty, dveře
Nabízíme brány, vrata, ploty, dveře. Jedná se zejména o křídlové, samonosné, posuvné kolejnicové brány, závěsná vrata a brány, dveře, zátky a stříšky. Dále si u nás můžete zakoupit množství komponentů, kompletní nabídku naleznete na našem webu.

Pohony bran, vrat
Pohony bran a vrat nabízíme pro křídlové, posuvné brány, pro garážová vrata, množství náhradních dílů a příslušenství, hřebeny a noční LED světla. Kontaktujte nás a my vám rádi poradíme s výběrem různých pohonů pro brány a vrata.

Kované polotovary
Z kovaných polotovarů nabízíme hroty a špice, kovové elementy, koule, návleky, šišky a košíky, ornamenty, rozety, spony, čtyřhrany, jekly, kulatiny, madla, pásoviny, mřížovou výplň, tyče, kované dekorace, kovové kliky a štítky.

Skleněné systémy
V našem sortimentu nechybí ani skleněné systémy. Vybírat můžete ze skládaných a posuvných systémů, kotvení do fasády - spider, dveřního bodového systému, samozavíračů, skleněných dveří, přístřešků, sprchových koutů, skleněných stěn, těsnění a další.

Lepidla VARYBOND
U nás najdete lepidla na kov, dřevo a plasty za bezkonkurenční cenu. Nabízíme anaerobní, vteřinová, konstrukční lepidla, kovem plněné epoxidové pryskyřice, nedestruktivní zkoušky materiálu, ochranu proti korozi, nátěry a oleje a množství dalších.

Hutní materiál
Naše firma vyrábí také množství hutního materiálu: tyče čtvercové, kruhé a ploché, jekly čtvercové a obdélníkové, perforované plechy, tyče průřezu L a průřezu T, plechy. Máme bohaté zkušenosti s kovovýrobou a hutním materiálem.

Nerezové doplňky
V nabídce naleznete také množství nerezových doplňků. Jsme specialisty na dřevní kování a přístřešky. Kontaktujte naše kvalifikované pracovníky s poptávkou po jakýmkoli nerezovém doplňku a my vám vyjdeme vstříc.

Barvy, patiny
Potřebujete barvy na kov či patinu? Vybírejte a poptávejte u nás. Nabízíme barvy a patiny v prvotřídní kvalitě. Jedná se zejména o barvy ve spreji, černé RAL9011, grafitové míchané RAL, různé druhy patin a množství základních barev.

Spojovací materiál
Vybírejte z množství spojovacího materiálu. V nabídce máme hmoždinky plastové, kotvy, matice šestihranné, šestihranné pojistné a uzavřené, trhací, podložky pérové i ploché, množství různých šroubů, vruty a závitové tyče.

Mřížové výplně
Vyrábíme kvalitní mřížové výplně. Vybrat si můžete z mřížových výplní hladkých, zdobených, hladkých s drážkou a probíjecích tyčí.

Nerezová madla
Vyrábíme nerezová madla. Nerezová madla k zábradlí dodáváme v luxusním provedení, vysoké kvalitě a s dlouhou životností.

Kotvení oplocení
Zajišťujeme dodávku kotvení pro oplocení. Kotvení můžete využít ke stálému nebo dočasnému oplocení. Vybrat si můžete ze širokého sortimentu v našem eshopu.

Aretační šrouby a matice
Nabízíme aretační šrouby a matice. Aretační šrouby a matice prodáváme v plastovém provedení v různých rozměrech.

Bránové příslušenství
Dodáváme kompletní příslušenství k branám a brankám. Vybrat si můžete ze samonosných systémů, závěsných systémů, pantů, závěsů, koleček, vodicích profilů, horního vedení, dorazů, zámků, petlic a dalšího bránového příslušenství.

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz