Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

KOVODRUŽSTVO v. d. STRÁŽOV

Základní popis

Zabýváme se výrobou ventilátorů, vzduchotechniky a zakázkovou výrobou plechových dílů. Vysokotlaké radiální ventilátory jsou dodávány z 89% na tuzemský trh. Jedná se o výrobky poháněné elektromotorem.

Výrobky, činnosti

Radiální ventilátory
Vyrábíme ventilátory pro různá odvětví průmyslu, jako např. dřevozpracující průmysl, papírny a podobné provozy. Dodáváme i speciální ventilátory v nevýbušném provedení, ventilátory k pecím, kotlům nebo pro odsávání v chemickém průmyslu.

Průmyslová filtrace
Nabízíme filtry typu RAV a RTVP. RAV - čištění filtračních textilií zpětným proplachem atmosferickým vzduchem (soustava uzavíracích klapek poháněných malým elektromotorem). RTVP - čištění filtračních textilií tlakovým vzduchem, (systém složený).

Vzduchotechnika
Máme dlouholeté zkušenosti s výrobou veškerého vzduchotechnického (VZT) potrubí. Dodáváme vzduchotechnické potrubí standardní i na míru dle Vašeho projektu, v čtyřhranném i kruhovém provedení.

Odlučovače
Nabízíme odlučovače SEA a VPC. Podrobný popis obou typů odlučovačů naleznete na našich internetových stránkách.

Kovovýroba
Zabýváme se kovovýrobou. Disponujeme CNC vypalovacím strojem, CNC soustruhem, CNC vysekávacím strojem, CNC ohýbacím strojem. Provádíme automatické svařování MIG, MAG, předpovrchovou úpravu na tryskacích boxech, povrchovou úpravu výrobků, lakování.

Lisování plechových dílů na CNC strojích
Provádíme lisování plechových dílů na CNC vysekávacích lisech, CNC ohraňovacích lisech, hydraulických a výstředníkových lisech. Provádíme svařování MIG, MAG, WIG na svařovacím automatu.

Ocelové konstrukce
Věnujeme se zakázkové výrobě ocelových konstrukcí podle dokumentace zákazníka. Máme k dispozici 40 ks svařovacích zařízení. Více informací naleznete na našich internetových stránkách.

Zahradní nářadí
Jsme tradičním výrobcem zahradního nářadí s 60-ti letou praxi. Dodáváme více než 180 druhů malého ručního nářadí pro hobby a volný čas, 75% produkce exportujeme do celé Evropy - motyky, okopávačky, kypřiče, škrabky, sekáče, hrábě, ruční bagry atd.

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz