• Detail firmy

KOVO ZÍMA s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se jak kusovou tak velkosériovou výrobou ocelových konstrukcí, nerezových palet a drobných komponentů. Orientujeme se především na německý trh, ale našimi zákazníky jsou i firmy a jednotlivci z Plzně a Plzeňského kraje.

Adresa

K. H. Máchy 1037
330 23 Nýřany

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29099692
Rok založení:  1992
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Práce s kovy.

Kontaktní údaje

E-mail: bwkatalog@seznam.cz
WWW: www.kovozima.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Zíma - Jednatel

Mobil: +420 604 204 025
E-mail: bwkatalog@seznam.cz
Další firmy v oboru

KOVOVÝROBA FEJSAL

Zabýváme se svařováním ocelových, nerezových a hliníkových konstrukcí a obráběním na CNC i klasických strojích. Naše výrobky nachází využití v různých odvětvích průmyslu, především v energetice a strojírenství, ale i v stavebnictví, vyrábíme např. stavební dílce na balkony. Zakázky realizujeme buď dle dokumentace zákazníka, nebo zajistíme projekt na klíč ve spolupráci s projekční kanceláří.

Jiří Bozděch

Věnuji se kovovýrobě. Specializuji se na zakázkovou výrobu zábradlí, schodů, vrat, dvířek či různých konstrukci z oceli i nerezu. Vyrábím rovněž atypické bytové doplňky a jiné kovové drobnosti. Garantuji kvalitně odvedenou práci a příznivé ceny. Ukázky realizovaných zakázek naleznete na webových stránkách firmy.

PRÁŠKOVÁ LAKOVNA JECH, s.r.o.

Specializujeme se na povrchové úpravy kovů práškovými barvami. Používáme italské lakovací zařízení s poloautomatickým dopravníkem s nosností do 1,5 t a rozměrem pece 2,4 x 2,6 x 6,3 m.V kooperaci zajišťujeme předúpravu pískováním-tryskáním.