• Detail firmy

KOVO - ZACH, s.r.o.

Základní popis

Provádíme řezání laserem, vstupní a výstupní analýzy kovů

Adresa

Krasonická 258
588 65 Nová Říše

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27662799

Výrobky, činnosti

Kontrolní práce

kontrola jak visuelní tak měřením dle interních postupů zákazníka

Kontaktní údaje

E-mail: miroslav.zach@kovo-zach.cz
WWW: www.kovo-zach.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Zach - Majitel

Mobil: +420 603 267 303

VERONIKA ZACHOVÁ - Jednatel

MARTIN ZACH - Jednatel

Další firmy v oboru

Slevárna zinku

Výroba přesných odlitků strojních součástí, klíčů, dekorativních a reklamních předmětů technologií odstředivého lití, která nahrazuje klasické obrábění či lití do klasických kovových forem. Tato metoda zaručuje rychlé zavedení do výroby, vysokou pevnost odlitků a především nízké náklady. Produktový katalog naleznete na našich webových stránkách.

BRABENEC spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou krbových, kachlových a kovaných kamen. Naší specializací jsou kamna na míru dle Vašich přání a požadavků. Zajišťujeme instalaci, pravidelný servis a kompletní údržbu před topnou sezonou. Samozřejmostí je odborné poradenství a zaškolení do obsluhy kamen. Provozujeme podnikovou prodejnu v Želetavě a specializovanou prodejnu v Brně - Popůvkách.

Blažek Jaroslav - Zámečnické práce

Hlavní činností firmy je zakázková zámečnická výroba. Specializujeme se na výrobu ocelových konstrukcí, i atypických. Provádíme soustružení, pálení plazmou CNC, práškové lakování - komaxit. Disponujeme vlastní práškovou lakovnou, v rámci které zajišťujeme fosfátování - odmašťování, tryskání, lakování dle stupnice RAL. Na povrchovou úpravu práškovým lakováním poskytujeme víceletou záruku.