• Detail firmy

KOVO TOPIČ a. s.

Základní popis

Zabýváme se úpravou a zušlechťováním kovů.

Adresa

Křenovská 1374
752 01 Kojetín

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25825666
DIČ:  CZ25825666
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Práškové lakování kovů - komaxitování

- po elektrostatickém nanesení komaxitu probíhá vypalování v peci IDEAL LINE ve tvaru „U“

Kontaktní údaje

Telefon: +420 581 763 343
Fax: +420 581 762 124
E-mail: kovotopic@kovotopic.cz
WWW: www.kovotopic.cz

Kontaktní osoba

Simona Hazinedarová - Předseda představenstva

Mobil: +420 606 750 220
E-mail: hazinedarova@kovotopic.cz
Další firmy v oboru

Michal Kubíček

Naše společnost zajišťuje kompletní realizace bazénů včetně instalací filtračních technologií pro bazény a rybníčky. Dále se zabýváme zakázkovou výrobou vířivých van, plastových septiků, jímek, samonosných plastových nádrží, vodoměrných šachet apod. Provádíme vyvložkování starých bazénů, jímek, septiků a nádrží. Dodáváme a montujeme do firem plastové odsávání, rozvody potrubí a jiné.

KRAZZER s.r.o.

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti odpadového hospodářství. Provozujeme kanalizace a čističky odpadních vod. Poskytujeme poradenství v oblasti ekologie a provádíme audity nebo zkoušky těsnosti jímek a kanalizací. Likvidujeme odpad, zajišťujeme vývoz žump a septiků. Vykupujeme suroviny jako je olej, železo a barevné kovy, papír a plasty.

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.