• Detail firmy

KOVO - TOMIS s.r.o.

Základní popis

KOVO - TOMIS s.r.o. je soukromá firma orientovaná na zakázkovou výrobu v oblasti strojírenské výroby

Adresa

Olomučany 371
679 03 Olomučany

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29353858

Výrobky, činnosti

Mechanické opracování

Kontaktní údaje

E-mail: marek.fiala@kovo-tomis.cz
WWW: kovo-tomis.cz/

Kontaktní osoba

Marek Fiala - Jednatel

Mobil: +420 605 536 686
Další firmy v oboru

Reming spol. s r.o.

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou, výrobou z nerezu a výrobou hliníkových oken a dveří z německých profilů Wicona. Vyrábíme nerezová sklopná sedátka do kabin výtahů, komponenty k balícím a výrobním strojům, linkám a mnoho dalších produktů dle přání zákazníka. Jsme specialistou na ojedinělé konstrukce jako odjížděcí světlíky a otvírací střechy, pohyblivé dno bazénu a mnoho dalšího.

J-VST, s.r.o. - strojní dílce

Naše společnost se věnuje kovovýrobě. Děláme tváření kovů za studena, práce na lisech 6 - 630 tun, válcování závitů, atypický spojovací materiál - Fe, Cu, Al, nerez, v kooperaci povrchovou úpravu. Zajišťujeme činnost v oblasti vývoje technologie objemového tváření součástí, ověřování vyvinutých technologií a nástrojů a dalších. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

VHZ-DIS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu zařízení pro vodohospodářské stavby, dodávky staveb a projekční a poradenské služby. Zajistíme projekci a dodávku technologických celků pro čistírny odpadních vod, čerpací stanice, úpravny vody, vodojemy, vodní hospodářství pro průmysl, bioplynové stanice. Technologické celky také rekonstruujeme a modernizujeme.