• Detail firmy

Kovo Tesárek s.r.o.

Základní popis

Nabízíme CNC obrábění, kovoobrábění, CNC frézování, soustružení a frézování na klasických strojích, broušení, kalení, povrchová úprava kovů, výroba kovových součástek. Výroba převodů a ozubených kol, výroba upevňovacího a spojovacího materiálu.

Adresa

Bříza 28
503 12 Všestary

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27554341
DIČ:  CZ27554341
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

CNC obrábění

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 332 128
Mobil: +420 606 471 210
Fax: +420 495 458 445
E-mail: kovotesarek@volny.cz
WWW: www.kovotesarek.cz

Kontaktní osoba

Michal Tesárek - Jednatel

Luděk Tesárek - Jednatel

Další firmy v oboru

ZVU Kovárna a.s.

Společnost je stabilním a spolehlivým partnerem pro dodávku výkovků a hotových dílů pro strojírenskou výrobu. Produkty ZVU Kovárna a.s. jsou zejména: kované kroužky, rozválcované kroužky, ložiskové kroužky, zápustkové výkovky, hřídele, tyče, polotovary pro ozubená kola, součásti kotevních systémů mostů, díly do převodovek, motorů, spojek a pohonů. Kompletní produkty na našich webových stránkách.

SVĚTLÍK s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou, vzduchotechnikou a zámečnictvím. Nabízíme ohýbání plechů z nerezu, hliníku a železa.

INFIT-MILLING s.r.o.

Naše společnost se již od roku 1991 zabývá kovoobráběním. Specializací firmy je obrábění přesných dílů převážně z materiálů Al slitin. Disponujeme obráběcími centry DECKEL MAHO včetně souvislého pětiosého obrábění. Kontrola dílů je prováděna na CNC souřadnicovém měřícím stroji WENZEL. Klademe důraz na přesnost výrobků a díky dlouholetému působení na trhu garantujeme kvalitně odvedenou práci.