• Detail firmy

KOVO SKŘIVAN s.r.o.

Základní popis

Provádění CNC obrábění kovů a prodej ložisek. Zaměřujeme se také na rovinné broušení, dělení materiálu, broušení na kulato, konvenční soustružení.

Adresa

Drnkova 188
336 01 Blovice

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29123101

Výrobky, činnosti

CNC obrábění

Kontaktní údaje

Telefon: +420 371 520 300
E-mail: info@kovoskrivan.cz
WWW: www.kovoskrivan.cz

Kontaktní osoba

Petr Skřivan - Jednatel

Mobil: +420 606 822 954

Pobočky

Petr Skřivan
Husova 586
336 01 Blovice

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Jiří Bozděch

Věnuji se kovovýrobě. Specializuji se na zakázkovou výrobu zábradlí, schodů, vrat, dvířek či různých konstrukci z oceli i nerezu. Vyrábím rovněž atypické bytové doplňky a jiné kovové drobnosti. Garantuji kvalitně odvedenou práci a příznivé ceny. Ukázky realizovaných zakázek naleznete na webových stránkách firmy.

RESKO TACHOV s.r.o.

Jako velkoobchodní firma Vám nabízíme veškerý sortiment profilů. Na výběr máte z přechodových a schodových profilů různého materiálu (hliník, mosaz, ocel), schodišťových tyčí, dveřních zarážek, vrutů, příslušenství pro odborné položení podlahovin a mnoho dalšího. Není-li zboží k dispozici, rádi ho pro Vás objednáme. Snažíme se zákazníkům poskytnout ten nejlepší servis.

NIKOL - Kovovýroba a zámečnictví

Vyrábíme a montujeme sekční rolovací vrata FRAMI, vjezdové brány, garážová vrata, průmyslová vrata, závory firem Tousek Rakousko, Life, Digital Life, Trido. Provádíme zakázkové práce v oboru kovovýroba.