• Detail firmy

KOVO KNOTEK s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se kovoobráběním a kovovýrobu.

Adresa

tř. Masarykova 1192
698 01 Milokošť

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29280427

Výrobky, činnosti

Výroba třískovým a tvarovým obráběním

Kontaktní údaje

E-mail: vedeni@kovoknotek.cz
WWW: www.kovoknotek.cz

Kontaktní osoba

Martin Knotek - Jednatel

Mobil: +420 776 004 575
Další firmy v oboru

EUROKOV,s.r.o.

Specializujeme se na strojní obrábění a výrobu přesných součástí. Vyrábíme soustružené díly s frézovanými plochami, ploškami na klíč, vnějšími i vnitřními mnohohrany, broušenými průměry, vrtáním, závitováním, přímým ozubením, soustruženým nebo tvářeným vnějším závitem.

Oldřich Kirš - Kovoobrábění - Zámečnická výroba

Hlavním zaměřením společnosti je zámečnická výroba a kovovýroba, v rámci které provádíme soustružení kovů na CNC automatech a vačkových automatech. Dále disponujeme hydraulickými nůžkami, bodovacími automaty, lisy, svářečkami CO2, ohýbačkou a rovnačkou drátů. Našim zákazníkům nabízíme rovněž možnost povrchových úprav v kooperaci. Fotogalerii zakázek naleznete na našich webových stránkách.

GAVEB, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oboru zámečnictví a kovoobrábění, většinou však pracujeme na zakázku. Od počátku založení společnosti jsme hodně postoupili a na žádosti zákazníků jsme služby rozšířili. Vyrobíme pro Vás schodiště, zábradlí, klece, bezpečnostní hrazení, billboardy a mnoho dalších výrobků. Pro delší trvanlivost výrobků provádíme také povrchové úpravy.