• Detail firmy

KOVO Fůkal s.r.o.

Základní popis

Společnost podkytuje strojírenské služby a zároveň i zámečnické. Strojírenství - CNC OHRAŇOVÁNÍ, CNC ŘEZÁNÍ LASEREM. Zámečnické práce jsou příprava dokumentace, svařování, montáž, lakování, žárové zinkování.

Adresa

Úvoz 109/5
691 06 Velké Pavlovice

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29279615
DIČ:  CZ29279615
Rok založení:  2011
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby - CNC OHRAŇOVÁNÍ

- ohrańování výpalků nebo dodaných materiálů provádí na ohraňovacím lisu SAFAN s lisovací sílou 2200kN(220tun) a ohýbací délkou 4000 mm.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 106 543
E-mail: info@kovofukal.cz
E-mail: kovofukal@seznam.cz
WWW: www.kovofukal.cz

Kontaktní osoba

Antonín Fůkal - Jednatel

Mobil: +420 603 257 659
Další firmy v oboru

GIOMETAL s.r.o.

Věnujeme se zakázkové kovovýrobě a produkci vzduchotechnických komponentů a potrubí. Nabízíme služby pálení CNC plazmou, lisování kovů a výroby výlisků, svařování oceli (MIG/MAG, TIG, AUTOGEN) a povrchové úpravy kovů - práškové lakování, žárové zinkování, galvanické zinkování, cínování, fosfátování, niklování, chromování a černění.

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.

STESYS, s.r.o.

Specializujeme se na modulové stavby modulPLAN, výplně stavebních otvorů, odvětrávané fasády COR-TEN a interiérové montované příčky.