• Detail firmy

Kovka KV, s.r.o.

Základní popis

Dodáváme mříže, brány, zábradlí, opěradla, ploty a ostatní kované výrobky a kovopolotovary. Kované výrobky jsou určeny pro rychlou montáž a jsou vyráběny dle tradičních metod zpracování kovu i pomocí moderních technologií.

Adresa

U Koupaliště 916/9
360 05 Rybáře

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29124361

Výrobky, činnosti

mříže, brány, zábradlí, opěradla, ploty

Kontaktní údaje

Telefon: +420 353 221 035
Mobil: +420 775 111 235
E-mail: info@kovka-kv.cz
WWW: www.kovka-kv.cz

Kontaktní osoba

Valerii Stekliannikov - Jednatel

Valeriya Kuzmina

Mobil: +420 775 111 235
E-mail: info@kovka-kv.cz
Další firmy v oboru

DE-Glass, s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem plochého stavebního skla. Naleznete u nás široký sortiment různých druhů izolačních skel, bezpečnostních skel, požárních skel, reflexních skel, skel vhodných pro celoskleněné fasády, skel do interiérů nebo zrcadel.

DŘEVOOBCHOD - ČESKÁ LÍPA, s.r.o.

Zabýváme se prodejem dřevařského materiálu a doplňkového zboží. Náš sortiment zahrnuje: dřevěné desky, dřevěná okna a dveře, řezivo, hoblované produkty a nábytkové kování. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách. Velkoplošné materiály Vám nařežeme, desky naformátujeme a olepíme hrany. U nás zakoupené zboží Vám po domluvě také přivezeme. Pro více informací nás kontaktujte.

WEIKR, Stavební díly, spol. s r.o.

Dodáváme hliníková okna, hliníkové dveře, fasády, zimní zahrady, bezpečnostní dveře, požární uzávěry, požárně odolné dělící příčky včetně požárně odolných automatických dveří. Vyrábíme a dodáváme celoskleněná okna a dveře a ateliérová střešní okna.