• Detail firmy

KOUTNÝ SOFTWARE s.r.o.

Základní popis

prodej / nájem software pro finanční a pojišťovací makléře. Tvorba firemních portálů pro makléře a poradenské firmy. Řešení pro střední a velké firmy.

Adresa

Vodňanská 1414
198 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  02550831

Výrobky, činnosti

Portál pro poradce - software pro makléře

Online firmení systém pro evidenci dat finančních makléřů a poradenských firem. Úprava barev / designu na míru. Individuální úpravy a vývoj. Pokročilá správá a výpočet provizí, automatické rozpočítání provizních položek mezi poradce.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 734 380 455
E-mail: info@portalproporadce.cz
WWW: www.portalproporadce.cz

Kontaktní osoba

ZDENĚK KOUTNÝ - Jednatel

Mobil: +420 734 380 455
E-mail: info@portalproporadce.cz
Další firmy v oboru

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.

První certifikační autorita, a.s.

Zaměřujeme se na poskytování certifikačních služeb v oblasti PKI (Public Key Infrastructure). Nabízíme: Komerční a kvalifikované certifikáty I.CA Služby v oblasti bezpečnosti Hardwarová řešení a čipové karty Kvalifikovaná časová razítka Archivní kvalifikovaná časová razítka Aplikace pro tvorbu elektronického podpisu Komponenty a dll knihovny pro vytváření a ověřování el. podpisu

TIGRA s.r.o.

Specializujeme se na kompletní vedení účetnictví. Zaměřujeme se na daňové poradenství - zpracování všech druhů daní a daňové optimalizace. Zajišťujeme zpracování mezd, personální outsourcing, vývoj softwaru za zakázku a další.