• Detail firmy

KOUPENÝ, s.r.o.

Základní popis

Projekce, konstrukce, výroba, montáž, servis i revize vyhrazených zdvihacích zařízení. Výroba výtahů, jeřábů, lávek a jiných speciálních zařízení.

Adresa

Vysoký Chlumec 12
262 52 Vysoký Chlumec

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48950599

Výrobky, činnosti

Projekce,konstrukce,výroba,montáž,servis i revize

Projekce, konstrukce, výroba, montáž, servis i revize vyhrazených zdvihacích zařízení. Výroba výtahů, jeřábů, lávek a jiných speciálních zařízení.

Kontaktní údaje

Mobil: 728 887 126
E-mail: koupeny@tiscali.cz
WWW: www.koupeny.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jaroslav Koupený - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Bestlift, spol. s r.o

Zabýváme se výstavbou, modernizací, montáží a servisem výtahů, eskalátorů a travelátorů. Dodáváme elektrické lanové výtahy i hydraulické výtahy do bytových i nebytových objektů. Provádíme modernizace a kompletní výměny výtahů. V rámci servisu nabízíme opravy, provozní prohlídky, seřízení, mazání, čištění výtahů apod. Rovněž zabezpečujeme vyproštění osob, zvířat či nákladu z výtahu.

Agroslužby Slaný s.r.o.

Naše společnost, sídlící ve Slaném, zajišťuje pronájem autojeřábu AD80. Specializujeme se zejména na jeřábnické práce a kontejnerovou dopravu.

ROCKTECH, s.r.o.

Rocktech, s.r.o. je společnost, která se od r. 1993 zabývá dodávkami strojů, nástrojů a zařízení pro vrtání a dobývání hornin, pro vrtací práce v pozemním i podzemním stavebnictví, jakož i techniky pro řadu souvisejících činnosti.