• Detail firmy

Koupelny Plzeň s.r.o.

Základní popis

Provádíme rekonstrukce bytových jader a koupelen na klíč. Dále prodáváme koupelnové doplňky bez vrtání, vany, sprchové kouty, vodovodní baterie, koupelnový nábytek,vnitřní dekorativní panely, obklady a další příslušenství do koupelen.

Adresa

alej Svobody 770/23
323 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29105889
DIČ:  CZ29105889

Výrobky, činnosti

Koupelny

Kontaktní údaje

E-mail: koupelnyplzen@email.cz
WWW: koupelnyplzen.com

Kontaktní osoba

Josef Šašek - Jednatel

Mobil: +420 601 584 482
E-mail: koupelnyplzen@email.cz
Další firmy v oboru

František Opat AKVAMONT - instalatérské a topenářské práce

Provádíme instalatérské a topenářské práce. Zajišťujeme výměny a opravy kotlů a rekonstrukce topných systémů. Prodáváme instalační materiál, sprchové kouty, vany, sanitární keramiku, koupelnový nábytek a baterie. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž rekonstrukce koupelen a bytových jader.

Jiří Reinvart

Nabízíme rekonstrukce rodinných domů, bytových jader a koupelen, vnitřní stavební úpravy či montáže sádrokartonu. Provádíme zámečnické, malířské, betonářské, instalatérské a klempířské práce. Realizujeme půdní vestavby, pokládku podlah i začištění

BEKROSTAV s.r.o.

Specializujeme se na výstavbu infrastruktury, komunikací a parkovacích míst. Rovněž provádíme rekonstrukce komunikací a revitalizace rybníků. Díky našemu strojnímu vybavení jsme schopni realizovat i zemní a výkopové práce. Věnujeme se také pokládce kamenné dlažby. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.