• Detail firmy

Koupelny Plzeň s.r.o.

Základní popis

Provádíme rekonstrukce bytových jader a koupelen na klíč. Dále prodáváme koupelnové doplňky bez vrtání, vany, sprchové kouty, vodovodní baterie, koupelnový nábytek,vnitřní dekorativní panely, obklady a další příslušenství do koupelen.

Adresa

alej Svobody 770/23
323 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29105889
DIČ:  CZ29105889

Výrobky, činnosti

Koupelny

Kontaktní údaje

E-mail: koupelnyplzen@email.cz
WWW: koupelnyplzen.com

Kontaktní osoba

Josef Šašek - Jednatel

Mobil: +420 601 584 482
E-mail: koupelnyplzen@email.cz
Další firmy v oboru

František Opat AKVAMONT - instalatérské a topenářské práce

Provádíme instalatérské a topenářské práce. Zajišťujeme výměny a opravy kotlů a rekonstrukce topných systémů. Prodáváme instalační materiál, sprchové kouty, vany, sanitární keramiku, koupelnový nábytek a baterie. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž rekonstrukce koupelen a bytových jader.

MIROSLAV BENEŠ - B.NETON

Zaměřujeme se na zakázkovou výrobu z betonu. Dodáváme zakázkový zahradní nábytek, betonové květináče, betonové nádoby na zeleň, betonové ploty, betonovou dlažbu, betonový městský a obecní mobiliář, betonové nory, podhrabové desky, betonové parkové lavice a mnoho dalšího. Součástí našeho sortimentu je i konstrukce pro fotovoltaické články a solární kolektory.

Stavebniny PE + PE s.r.o.

Naše společnost nabízí k prodeji stavební materiál, stavebniny a staviva. Materiál nabízíme pro stavební firmy i soukromé stavebníky. Zajišťujeme prodej kamenů a drtě, klempířských a kanalizačních prvků, zámkové dlažby, písků, štěrku, sádrokartonu a dalších. Neváhejte se na nás obrátit. Zajistíme Vám kompletní zajištění stavebního materiálu až na dané místo.