• Detail firmy

KOUPELNY - OBSELKA, s.r.o.

Základní popis

Rekonstrukce koupelny a bytového jádra na klíč. Grafické návrhy a 3D projekty uspořádání koupelen nebo bytových jader se zákazníkem

Adresa

Litvínovická 1428
370 01 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10307371
  • Služby

Výrobky, činnosti

Rekonstrukce koupelny a bytového jádra

Rekonstrukce koupelny a bytového jádra na klíč. Grafické návrhy a 3D projekty uspořádání koupelen nebo bytových jader se zákazníkem

Kontaktní údaje

E-mail: krby.obselka@seznam.cz

Kontaktní osoba

Rudolf Obselka st. - Jednatel

Telefon: +420 387 983 461
Mobil: +420 602 468 396
WWW: www.koupelny-obselka.cz

Rudolf Obselka ml. - Jednatel

Mobil: +420 606 762 425
Další firmy v oboru

PM - GIPS MONT - Petr Mareček

Nabízíme kompletní služby a řešení v oblasti stavebnictví. Zateplíme Váš byt, dům či průmyslovou budovu, namontujeme sádrokartonové desky včetně kazetových systémů, postavíme Vám rodinný dům na klíč nebo pouze hrubou stavbu, provedeme celkovou rekonstrukci či půjčíme levně lešení pro Vaše potřeby. A jelikož máme rádi životní prostředí, jsme v programu Zelená úsporám.

DAICH spol. s r. o.

Společnost se zabývá stavební činností. Při realizaci staveb klademe důraz na minimalizaci vlivu stavebních prací na životní prostředí. Nabízíme zhotovení zemních protlaků a podvrtů pod komunikacemi, beranění štětových stěn a další. Dále zajišťujeme nakupování kovového odpadu od firemních zákazníků a provozujeme recyklační dvůr. Najdete nás v Táboře. Jsme tu pro Vás.

STAVBY NÁPRAVNÍK

Činnost naší firmy je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce domů, bytů, bytových jader a koupelen. Provádíme zednické, obkladačské, sádrokartonářské, elektroinstalační, instalatérské, tesařské a pokrývačské práce. Realizujeme zateplování a renovace fasád, dodáváme a montujeme plastová i dřevěná okna a dveře - interiérové i exteriérové. Fotogalerii naleznete na našich webových stránkách.