• Detail firmy

Koupelny Krnov s.r.o.

Základní popis

Provoz koupelnového studia. Poskytujeme návrhy a realizace koupelen včetně grafického zpracování. Nabídka obkladů a dlažeb.

Adresa

Bruntálská 1221/34
794 01 Pod Bezručovým vrchem

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29389216

Výrobky, činnosti

Koupelny, obklady a dlažby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 777 714 591
E-mail: pospisil@koupelny-krnov.cz
WWW: www.koupelny-krnov.cz

Kontaktní osoba

PETR POSPÍŠIL - Jednatel

Mobil: +420 777 714 591

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Rostislav Šimeček - ZEDNICTVÍ

Zabýváme se rekonstrukcemi a realizacemi koupelen, kuchyní, bytových jader a kompletních bytových prostor. Zajišťujeme výrobu nábytku na zakázku, provádíme elektroinstalační práce. Nabízíme realizaci 3D projektů a zajištění statistických posudků.

INTERSTYL

Specializujeme se na rekonstrukce bytů a renovace bytových jader, stavební a interiérovou činnost a další. Vyrábíme atypický nábytek na míru vašim požadavkům a pro firmy jsme schopni zajistit vybavení celé prodejny nebo jiného interiéru nábytkem. Věnujeme se stavbě pergol a teras. Zajistíme i rekonstrukci koupelen a WC včetně obkladových prací, elektroinstalace a vodoinstalace.

ARW stavební spol. s r.o.

Zabýváme se realizacemi zděných staveb z přesných bloků výrobců Heluz, Porotherm, KM Beta. Realizujeme monolitické železobetonové konstrukce, založení první řady zdiva, lité anhydritové a cementové podlahy, stropní a schodišťové konstrukce, vnitřní sádrové omítky, ruční omítky stěn a stropů, sádrokartonové konstrukce a mnoho dalšího.