• Detail firmy

Koupelny Katka

Základní popis

Internetový prodej obkladů, dlažeb, van, sprchových koutů, HM systémů, sanitární keramiky, vodovodních baterií, koupelnového nábytku. Autodoprava.

Adresa

Vítězná 206
403 22 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71852280
DIČ:  CZ8162092895
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Obklady a dlažby

Kvalitní obklady a dlažeby evropských výrobců: RAKO,Paradyz,Opoczno,Tubadzin,Cersanit,Marazzi,Navarti,Roca,Cerim,Stargres,Keros,Zorka,

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 131 567
Mobil: +420 605 869 774
E-mail: info@koupelny-katka.cz
WWW: www.koupelny-katka.cz

Kontaktní osoba

Kateřina Vymazalová - Majitel

Mobil: +420 602 131 567
Mobil: +420 605 869 774
E-mail: info@koupelny-katka.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LCD spol. s r.o.

Prodáváme stavební, instalatérské a topenářské materiály. Nabízíme stavební, instalatérské a topenářské práce. Provádíme rekonstrukce koupelen a pokládáme plovoucí podlahy. Od roku 1995 zajišťujeme logistické a obchodní služby pro obchodní firmu v Rize. Provozujeme prodejnu se stavebninami ve Varnsdorfu.

HAVI s.r.o.

Realizujeme pozemní a průmyslové stavby, a to novostavby i rekonstrukce většího rozsahu, rekonstrukce plášťů panelových a bytových domů, dopravní stavby (chodníky, komunikace aj.) a manipulační plochy, výstavbu dětských a sportovních hřišť. Doporučujeme využít služeb našich sesterských stavebnin, nabízejících veškerý sortiment pro vaši stavbu, byt, chalupu, zahradu. Zboží je z velké části skladem.

KERA v.o.s.

Koupelnové studio Teplice. Zabýváme se velkoobchodním prodejem zařizovacích předmětů koupelen. Prodáváme zdravotnickou keramiku, sprchové kouty, vodovodní baterie, vany, koupelnové doplňky a nábytek JIKA, LAUFEN a ROCA, dřezy, sanitární systémy, obklady a dlažby. Zajišťujeme komplexní služby, od 3D návrhů na počítači až po dodávku zboží a materiálu s vlastní dopravou.