• Detail firmy

KOUDELOVÁ PAVLA

Základní popis

Dodáváme do velkoobchodů a instalatérství - výroba i prodej zařízení proti tvorbě vodního kamene.

Adresa

5. května 209
250 87 Mochov

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  69499942

Výrobky, činnosti

Zařízení proti tvorbě vodního kamene

Kontaktní údaje

E-mail: info@supertok.cz
WWW: www.supertok.cz

Kontaktní osoba

Pavla Koudelová - Majitel

Mobil: +420 606 938 069
Další firmy v oboru

KRAZZER s.r.o.

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti odpadového hospodářství. Provozujeme kanalizace a čističky odpadních vod. Poskytujeme poradenství v oblasti ekologie a provádíme audity nebo zkoušky těsnosti jímek a kanalizací. Likvidujeme odpad, zajišťujeme vývoz žump a septiků. Vykupujeme suroviny jako je olej, železo a barevné kovy, papír a plasty.

BENAX s.r.o.

Produkty ECODES pomáhají chránit Vaše zdraví. ECODES vyvíjíme, vyrábíme a distribuujeme jako bezchlorové dezinfekční prostředky. Pro vývoj a výrobu využíváme zkušeností a požadavků zákazníků s ohledem na způsoby využití a aplikací. ECODES dle inovativnímu složení, silnému a dlouhodobému účinku jsou bezkonkurenční. Nepoškozují povrchy, materiály a směsi.

Vyčerpáme vše s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej, servis a opravy čerpadel a čerpacích systémů od společnosti KSB. V našem sortimentu naleznete armatury, přírubové filtry, bazénová čerpadla, čerpadla do vrtu, kalová čerpadla, oběhová čerpadla, povrchová čerpadla a široké příslušenství. Umožňujeme také pronájem čerpadel a čerpacích systémů.