• Detail firmy

KOUBA INTERIER, s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme zakázkový nábytek, tudíž cena se vždy odvíjí od konkrétního rozsahu zakázky, volby materiálů, vybavení atd.

Adresa

Herink 11
251 01 Herink

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27638189

Výrobky, činnosti

Vyrábíme zakázkový nábytek

Vyrábíme zakázkový nábytek, tudíž cena se vždy odvíjí od konkrétního rozsahu zakázky, volby materiálů, vybavení atd.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 323 607 249
E-mail: info@kouba-interier.cz
WWW: www.kouba-interier.cz

Kontaktní osoba

Martin Kouba

Mobil: 777 568 220
Další firmy v oboru

Member, s.r.o.

Firma zajišťuje zakázkové zpracování plastů a reklamu. Zpracováváme polykarbonát, plexisklo, PVC, PET-G, A-PET, PE, PP, PA a další. Reklamy nabízíme venkovní, vnitřní, stojany, polepy automobilů, filmové kulisy, aj. Další činností je kovovýroba. Pro kompletní služby v kovovýrobě, disponujeme profesionálně zařízenou kovodílnou. Veškeré informace o našich činností najdete na našich www stránkách.

Vladimír Polcar

Naše Kuchyňské a interiérové studio dodává kuchyně a nábytek na míru. Zajistíme komplexní služby, od 3D návrhu, přes dodávku, až po montáž kuchyně či nábytku. Součástí poskytovaných služeb je také zaškolení obsluhy kuchyně a montáž spotřebičů. Zabýváme se rovněž prodejem krbových kamen, litinových kotlů a sporáků. Jsme autorizovaným prodejcem zn. INFINI, TEKA, KUPPERSBUSCH, PLAMEN, INTERNATIONAL.

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.