• Detail firmy

KOTULÁK ZDENĚK-AVEMEDIA

Základní popis

Rekvalifikace, školení, kurzy a semináře projektový manažer a lektor - oblast rozvoj lidských zdrojů - HRM (příprava a řízení projektů, vzdělávání.

Adresa

Dolní náměstí 194/7
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49556029

Výrobky, činnosti

Projektový manažer a lektor

Oblast rozvoj lidských zdrojů - HRM (příprava a řízení projektů, vzdělávání, konferenční servis, poradenství a konzultace)

Kontaktní údaje

Telefon: 602 763 127
E-mail: zdenek.kotulak@gmail.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. Roman Ševčík

Specializujeme se na tvorbu uživatelských aplikací v Excelu na míru včetně programování VBA. Nabízíme komplexní ekonomické služby, vedení daňové evidence, účetnictví, mzdy, poradenství a další. Zabýváme se vypracováváním kompletních akreditačních žádostí u MŠMT k pořádání rekvalifikačních kurzů.

Doc. Ing. Miroslav Hájek, Ph.D.

Zajišťujeme zavádění nákladového účetnictví materiálových toků dle platných norem. Zpracování finanční analýzy Vaší společnosti. Zpracováváme nefinanční část výročních zpráv dle příslušných norem. Zpracováváme environmentální manažerské účetnictví, nebo účetnictví udržitelného rozvoje. Navrhujeme a zpracováváme propagaci firem v oblasti udržitelného rozvoje. Nabízíme vhodné veřejné podpory.

AMBICA s.r.o.

Zabýváme se dodáním řešení Business Intelligence, Data Warehousing a CRM. Nabízíme řešení pro prezentaci dat, řízení výkonnosti, intuitivní vytváření sestav, podporu kritických aplikací, řešení pro snižování nákladů, řízení výkonnosti či podnikové platformy.