• Detail firmy

Kostuchová Radomíra

Základní popis

Jsme rodinná farma s chovem huculských koní.

Adresa

Lužná 7
756 11 Lužná

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64141870
DIČ:  CZ6551300558

Výrobky, činnosti

Chov huculských koní

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 045 892
E-mail: huculove@huculove.cz
WWW: www.huculove.cz

Kontaktní osoba

Radomíra Kostuchová - Majitel

Další firmy v oboru

Ketris, s.r.o.

Nabízíme zcela kompletní sortiment světové úrovně pro zemědělce a chovatele. Prodáváme chovatelské potřeby pro hospodářská zvířata, vybavení stájí včetně desinfekce, elektrické ohradníky, automaty na mléko, potřeby pro koně a jezdce, krmiva pro koně, psy, kočky a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách. Sortiment každý rok obnovujeme.

Jiří Pučera

Zajišťujeme výrobu chovatelských zařízení a zahradních zařízení z masivu na zakázku. Specializujeme se na pergoly, zahradní nábytek, králíkárny, psí boudy a další. Součástí našeho sortimentu jsou také dřevěné květináče, truhlíky a bytové doplňky. Zaměřujeme se také na interiérové úpravy. Zakládáme si na individuálním přístupu k našim zákazníkům.

Luděk Neubauer - Zahradnictví

Zabýváme se prodejem balkonových květin, letniček a sadby zeleniny. V létě a na podzim pěstujeme a prodáváme odrůdy chryzantém, vřesů a dalších dekorativních sezónních rostlin. Dodáváme květinovou výzdobu do firem, hotelů i restaurací. Další naší činností je chov a prodej akvarijních rybek a realizace akvárií.