• Detail firmy

kostínek stanislav, s.r.o.

Základní popis

Provádíme realizace - především pro náročné - malby a prestižní dekorace stěn a stropů, designové tapety a bordury, štukatérské prvky (stropní lišty, rozety, sloupy, pilastry). Dokončujeme stavby - přestavby, dle vašeho stylu - klientské změny.

Adresa

Edisonova 77
109 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27117375
  • Služby

Výrobky, činnosti

Provádíme realizace

-malby a prestižní dekorace stěn a stropů, designové tapety a bordury, štukatérské prvky (stropní lišty, rozety, sloupy, pilastry). Dokončujeme stavby

Kontaktní údaje

E-mail: stanislav@kostinek.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Kostínek - Jednatel

Mobil: +420 777 306 926
E-mail: stanislav@kostinek.cz

Irena Kostínková

Mobil: +420 777 306 925
E-mail: irena@kostinek.cz
Další firmy v oboru

Kapitán Praha s.r.o.

Nabízíme profesionální malířské práce, lakýrnické práce, nátěry fasád, nástřiky Variopaint, antické zeminy florentské, benátský štuk, stěrkování stěn a mnoho dalšího.

EKORA s.r.o.

Specializujeme se na průzkumné a monitorovací práce jako jsou povrchové odběry vzorků, podzemní odběry vzorků, odběry vzorků podzemní vody, odběry vzorků zeminy apod. Realizujeme sanace ekologických zátěží, ekologické odborné posudky a audity včetně analýzy rizik, hydrogeologické a geologické posudky, posuzování vlivů na životní prostředí a zpracování povodňových plánů.

Miloš Koprolín

Naše firma zajišťuje kompletní rekonstrukce bytů a rodinných domů, zateplení fasád a pokládku zámkové a kamenné dlažby. Zaměřujeme se na Středočeský kraj, zejména na okolí Prahy a Benešova. Pracujeme rychle, kvalitně a spolehlivě. Přesvědčte se sami.