• Detail firmy

KOSEMO Moravia s.r.o.

Základní popis

Zednictví - vodoinstalatérství, topenářství - zámečnictví, nástrojářství - montáž, opravy, revize a zkoušky plynových zařízení a plnění nádob plyny.

Adresa

Brněnská 554/63
664 51 Šlapanice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29273102
DIČ:  CZ29273102

Výrobky, činnosti

Zednictví

vodoinstalatérství, topenářství - zámečnictví, nástrojářství - montáž, opravy, revize a zkoušky plynových zařízení a plnění nádob plyny.

Kontaktní údaje

E-mail: servis@kosemo.cz
WWW: www.kosemo.cz

Kontaktní osoba

Karel Jelínek - Jednatel

Telefon: 513 034 322
E-mail: servis@kosemo.cz
Další firmy v oboru

LTU servis s.r.o.

Hlavní produkt naší společnosti je kovovýroba, svařování, obrábění, pálení výpalků, dělení hutního materiálu. Vyrábíme ocelové svařence do 10 tun.

Oldřich Kirš - Kovoobrábění - Zámečnická výroba

Hlavním zaměřením společnosti je zámečnická výroba a kovovýroba, v rámci které provádíme soustružení kovů na CNC automatech a vačkových automatech. Dále disponujeme hydraulickými nůžkami, bodovacími automaty, lisy, svářečkami CO2, ohýbačkou a rovnačkou drátů. Našim zákazníkům nabízíme rovněž možnost povrchových úprav v kooperaci. Fotogalerii zakázek naleznete na našich webových stránkách.

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.