Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

KOS - PO Ostrava, s. r. o.

Základní popis

Zabýváme se výrobou, dodávkami a montážemi protipožárních dřevěných i ocelových požárních dveří a stěn. Nabízíme protipožární dveře kazetové, protipožární dveře prosklené, protipožární dveře ocelové, protipožární ocelová dvířka, protipožární prosklené stěny, protipožární ocelové stěny, protipožární ucpávky, dřevěné prosklené stěny, ocelové prosklené stěny a samozavírače.

Výrobky, činnosti

Interiérové dveře Ostrava
Nabízíme interiérové dveře dřevěné i ocelové. Dodáváme interiérové dveře prosklené, interiérové dveře plné, interiérové dveře kazetové, interiérové ocelové dveře prosklené, interiérové ocelové dveře plné.

Protipožární dveře prosklené
Dodáváme protipožární dveře prosklené. Zabezpečujeme jednokřídlové protipožární dveře prosklené i dvoukřídlové protipožární dveře prosklené. Protipožární dveře prosklené zajišťujeme do průmyslových i bytových objektů.

Protipožární dveře ocelové
Zaměřujeme se na protipožární dveře ocelové plné nebo prosklené. Protipožární dveře ocelové vyhotovujeme v různém provedení: požární ocelová posuvná vrata, protipožární jednokřídlové i dvoukřídlové ocelové dveře.

Protipožární dveře kazetové
Zajišťujeme protipožární dveře kazetové v jednokřídlovém i dvoukřídlovém provedení. Protipožární dveře kazetové dodáváme plné nebo prosklené s protipožárním sklem.

Protipožární prosklené stěny
Zabezpečujeme protipožární prosklené stěny dřevěné i ocelové. Protipožární prosklené stěny dodáváme včetně rámové zárubně s bočními prosklenými světlíky.

Protipožární ucpávky
Specializujeme se na protipožární ucpávky jako ochranu před ohněm a těsnění před horkými plyny. Protipožární ucpávky zabezpečujeme v různém provedení: protipožární laminát, protipožární těsnící hmoty, protipožární tmely a protipožární polštářky.

Protipožární ocelová dvířka
Distribuujeme protipožární ocelová dvířka v typových a atypických rozměrech dle přání klienta. Protipožární ocelová dvířka dodáváme včetně povrchové úpravy a montáže kování.

Dřevěné prosklené stěny
Realizujeme prodej dřevěných prosklených stěn na zakázku. Dřevěné prosklené stěny zajišťujeme včetně požární dřevěné obložkové nebo rámové zárubně.

Ocelové prosklené stěny
Věnujeme se prodeji ocelových prosklených stěn do vnitřních prostor občanské i průmyslové výstavby. Ocelové prosklené stěny vyrábíme na zakázku i v atypických rozměrech.

Samozavírače
Dodáváme samozavírače s účinností od 180° a nastavitelným koncovým doklapem. Samozavírače umožňují nastavit variabilní rychlost zavírání dveří.

Nabídky

Požární prosklené stěny

Požární prosklené stěny

Vyrábíme, dodáváme a montujeme protipožární dřevěné a ocelové prosklené a plné dveře a stěny. Jsme na trhu již 26. rokem a dodáme a namontujeme vám požární dveře a stěny po ...

Zobrazit detail nabídky

Požární dřevěné, prosklené dveře a stěny

Požární dřevěné, prosklené dveře a stěny

Vyrábíme, dodáváme a montujeme protipožární dřevěné a ocelové prosklené a plné dveře a stěny. Jsme na trhu již 26. rokem a dodáme a namontujeme vám požární dveře a stěny po ...

Zobrazit detail nabídky

Protipožární bezfalcové dveře

Protipožární bezfalcové dveře

Již 26. rokem pro vás vyrábíme protipožární dveře a stěny. Protipožární dveře a stěny nabízíme v provedení ze dřeva (s požární odolností EW/EI 15-30 DP3, u pevných stěn EI 45 DP3) ...

Zobrazit detail nabídky

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz