• Detail firmy

KOS CONSULT s.r.o.

Základní popis

Sanace a statika staveb: nabízíme statické zajištění domů, spínání objektů, mikropiloty, injektáže, kotvení, stříkané betony, výztužné kleštiny, pilotové základy. Rekonstrukce památek a vlastní zpracování projektu. Práce provádíme po celém území ČR.

Adresa

Havlíčkova 1288/26
750 02 Přerov I - Město

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26872765

Výrobky, činnosti

Statika staveb.

Rekonstrukce památek a vlastní zpracování projektu. Práce provádíme po celém území ČR.

Kontaktní osoba

Magda Ing. Kosová - Jednatel

Telefon: 581 210 196
Fax: 581 210 188
E-mail: kosconsult@seznam.cz
WWW: www.kosconsult.cz

Ing. Václav Kos - Jednatel

Další firmy v oboru

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

Zbyněk Vejvoda

Věnujeme se zateplování budov. Provádíme veškeré stavební práce v součinnosti s pracemi řemeslnými - zajistíme komplexní výstavbu průmyslových objektů, bytových a rodinných domů, obchodních prostor. Rekonstruujeme části budov, bytová jádra, pracujeme se sádrokartonem. Provozujeme autodopravu užitkovým vozem.

B E S s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních komunikací, inženýrských sítí a mostů. Nabízíme zimní a letní údržbu silnic, výrobu a prodej obalovaných směsí, betonových směsí či drceného kameniva. Nabízíme prodej stavebního materiálu. Zajišťujeme výstavbu ekologických staveb.