• Detail firmy

Korund OK s.r.o.

Základní popis

Výroba a montáž ocelových konstrukcí, výroba ocelových hal, zateplení průmyslových hal, rektifikace jeřábových drah

Adresa

Březová 145
763 15 Březová

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26927829

Výrobky, činnosti

Ocelové konstrukce

Kontaktní údaje

Telefon: 577 981 655
WWW: www.korundok.cz

Kontaktní osoba

Ilona Hefková - Jednatel

Mobil: +420 731 654 797
E-mail: hefkova@korundok.cz
Další firmy v oboru

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy

Habako group s r. o.

Naše společnost se již několik let věnuje velkoobchodnímu prodeji hadic a příslušenství. V naší nabídce naleznete mnoho druhů hadic s různým použitím. Nabízíme hadice hydraulické, odsávací, hadice pro automobilový průmysl, benzinové, antiabrasivní a další. K hadicím nabízíme i kompletní příslušenství jako jsou spojovací materiály, těsnící materiály, lepidla, pryžové desky aj. Navštivte naše www.

REMO CZ Tlumačov, s.r.o.

Zajišťujeme výrobu a dodávku jeřábů a zdvihacích zařízení. Specializujeme se na jejich výrobu, montáž, záruční i pozáruční servis, opravy a další. V nabídce máme mostové, sloupové, portálové a další jeřáby. Dodáváme kladkostroje a komponenty ke zdvihacím zařízením. Provádíme inspekce, revizní zkoušky nebo školení jeřábníků a vazačů.